AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Dobromierz w światowej galerii fotografii
18.11.2010 

Jest w naszej Gminie wiele miejsc, które szczególnie pięknie wyglądają jesienią (i nie tylko). Warto się nimi pochwalić i pokazać światu. Dzięki globalnej sieci internetu Jest to obecnie możliwe, a nawet dość proste.

Należąca do firmy "GOOGLE" witryna internetowa PANORAMIO (www.panoramio.com) 
to największa na świecie wirtualna galeria fotografii. Własną galerię na PANORAMIO założyć może każdy. Warto pochwalić się tym, co najpiękniejsze w naszej gminie i okolicy.

Do takiego samego wniosku doszedł Stanisław Kałużny - fotograf z Dzierzkowa, który okiem obiektywu penetruje naszą gminę. Pan Stanisław ma w swoim dorobku tysiące fotografii, dlaczego więc nie pokazać je światu? Kilka miesięcy temu założył własną galerię na portalu. Są w niej zdjęcia krajobrazów, naszych zabytków i przyrody. Cały dorobek mogą obejrzeć miliony ludzi z najodleglejszych zakątków świata.

GOOGLE spośród zdjęć zamieszczanych w galeriach na PANORAMIO wybiera najciekawsze i umieszcza je na swoich satelitarnych mapach ziemi. Polecamy zainstalowanie w swoich komputerach programu GOOGLE EARTH (do pobrania ze strony: www.google.com/earth/index.html),  który daje niezwykłe możliwości odbywania wirtualnych podróży po świecie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wirtualnej galerii autorstwa Stanisława Kałużnego: (www.panoramio.com/user/4948381).  W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów z instalacją programu Pan Stanisław służy pomocą st.art@interia.pl

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER