AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Nagrody przyznane
29.11.2010 

W ramach wieloletniej już tradycji w Gminie Dobromierz z okazji "11 Listopada" organizowany jest konkurs plastyczny "Moja Mała i Duża Ojczyzna" skierowany do młodzieży szkolnej i dzieci przedszkolnych w naszej gminie.

Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się wielkim powodzeniem - nadesłano wiele ciekawych prac. Rysunki i prace malarskie wykonane różnymi technikami: wyklejanki, wydzieranki, malunki na folii dowiodły, że wyobraźnia dziecięca jest bogata, a różnorodność zastosowanych technik świadczyć może o dojrzałości artystycznej uczestników konkursu.

Jury miało nie lada problem w wyborem tych najlepszych prac. Nadesłane dzieła podzielono na kategorie wiekowe ich autorów: na prace wykonane przez gimnazjalistów, uczniów szkół podstawowych IV - VI, I - III oraz dzieci młodszych. Ogółem przyznano 10 nagród, oraz 35 wyróżnień.

26 listopada w obecności licznie przybyłej młodzieży szkolnej i dzieci przedszkolnych wraz ze swoimi opiekunami, w ali widowiskowej GOKSiR w Dobromierzu uroczyście otwarto wystawę prac konkursowych oraz ogłoszono wyniki konkursu. Laureaci otrzymali albumy, książki, pomoce naukowe, gry edukacyjne oraz akcesoria plastyczne. Dla dzieci również przygotowany został słodki poczęstunek.

Wystawę można zwiedzać do 15 grudnia w sali widowiskowej GOKSiR. Serdecznie zapraszamy.

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   

   
 
   
 
   
 
   

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER