AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Otwarty turniej halówki
13.12.2010 

Kolejne sportowe zmagania za nami. Tym razem 11 grudnia w hali sportowej w Dobromierzu odbył się Otwarty Turniej Piłki Nożnej Halowej organizowany przez GOKSiR. W zawodach wzięło udział 7 drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach.

Po rozegraniu meczów grupowych do półfinału awansowały drużyny: Nysa Kłaczyna, Promil Jawor, Płomień Dobromierz oraz „Drim” Team. W pierwszym meczu półfinałowym zagrały Promil Jawor grający w składzie: Daniel Główka, Kamil Orda, Damian Danaj, Marcin Danaj, Mateusz Bober, Patryk Majewski, Marek Suchojad i Płomień Dobromierz grający w składzie: Piotr Wołowiec, Mariusz Żołądek, Robert Żołądek, Jakub Jaworski, Karol Szot. W tym meczu minimalnie lepszy okazał się Płomień wygrywając 2:1.

W drugim meczu zagrały drużyny Nysa Kłaczyna w składzie: Robert Andrzejewski , Przemysław Andrzejewski, Norbert Babiarz, Adrian Babiarz, Dawid Puć, Paweł Chryplewicz, Mariusz Rajca z drużyną Drim Team grającą w składzie: Michał Klafetka, Tomasz Diduszko, Patryk Krzywania, Maciej Łobarzewski, Wojciech Gołębiewicz i Bartosz Budzelewski. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 i o tym, kto awansuje do finału zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy Drim Team.

W meczu o trzecie miejsce zagrały drużyny Nysa Kłaczyna i Promil Jawor. Mecz zakończył się wygraną drużyny z Jawora 3:2. W rozgrywce finałowej Płomień Dobromierz pokonał Drim Team 2:1. Trzy pierwsze drużyny otrzymały okazałe puchary i dyplomy, które wręczyła Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Honorata Kulig. Statuetkę najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Tomasz Diduszko.

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   

   
 
   
 
   
 
   
 
   

   
 
   


 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER