AKTUALNOŚCI

Wiadomości

W ping-ponga są najlepsi
18.02.2011

15 zawodników zmierzyło się na stole ping-pongowym w ramach Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego, jaki odbył się w środę 16 lutego. W pierwszej rundzie zawodnicy grali w systemie pucharowym - przegrany zawodnik odpada z turnieju. Grali do dwóch wygranych setów do jedenastu. Do drugiej rundy awansowało osiem osób.

W drugiej rundzie grano w systemie każdy z każdym. Pierwsze miejsce w turnieju zajął Jan Figlewicz, który wygrał wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce przypadło Ireneuszowi Szulowi, trzecie Patrykowi Krzywani, zaś czwarte Wojciechowi Gołębiewiczowi.

W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Paulina Gołębiewicz, która z powodu braku przeciwniczek grała razem z panami. Zwycięscy otrzymali puchar, medale i dyplomy.
Laureaci Turnieju Otwartego oraz Turnieju Szkół Podstawowych będą reprezentować naszą gminę w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego 13 marca oraz 27 marca w Strefowym Turnieju Tenisa Stołowego. Obie imprezy odbędą się na hali sportowej w Dobromierzu.