AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Zmierzyliśmy się w tenisie
14.03.2011

Za nami Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. 13 marca o emocje w ping-pongu zadbali: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Dobromierzu, UKS Gniewków oraz Dolnośląskie i Powiatowe Zrzeszenie LZS. Zawodnicy zmagali się ze sobą w 7 kategoriach: młodzików, młodziczek, kadetek, kadetów, juniorek, juniorów oraz seniorów.

Gminę Dobromierz reprezentowało 17 zawodników. Wśród nich najlepiej zaprezentowali się: w kategorii młodziczek IV miejsce zajęła Dagmara Dec, zaś III Paulina Wysoczańska. W kategorii młodzików IV miejsce zajął Szymon Auguścik. W kategorii kadetek na trzeciej pozycji uplasowała się Agnieszka Burdzy, natomiast na najwyższym podium stanęła Paulina Gołębiewicz. W kategorii juniorów na IV miejscu zmagania zakończył Wojciech Gołębiewicz, zaś na III Patryk Krzywania.

Miłośników tenisa już dziś zapraszamy na Strefowy Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się 27 marca br. Wezmą w nim udział zawodnicy z powiatu świdnickiego, wałbrzyskiego i dzierżoniowskiego.