AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Zmierzają po wicemistrzostwo
13.06.2011

W minioną niedzielę Nysa Kłaczyna pewnie pokonała na własnym boisku zespół Błyskawicy Kalna 6:1, prowadząc do przerwy aż trzema bramkami. Pierwsza połowa spotkania, to bardzo ładny mecz w wykonaniu Nysy - szczególnie w pierwszej połowie, gdzie gospodarze strzelili 3 bramki, a zespół gości zdołał jedynie zagrozić bramkarzowi Nysy.

W drugiej połowie gra się wyrównała. Goście strzelili kontaktowego gola, by potem w przeciągu 3 minut stracić 3 bramki. Kibice przecierali oczy ze zdumienia, a na tę chwilę Nysę dzieli jedna wygrana w ostatniej kolejce, by zakończyć sezon na 2 miejscu w tabeli o mistrzostwo „B” klasy.

Bramki strzelali: Tomek Kępiński -3, Robert Kawiński -1, Przemek Andrzejewski -1, Bartek Andrzejewski -1.