AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Kłaczyna górą w derbach
23.08.2011

Sezon 2011/2012 rozpoczęty. Pierwszy inauguracyjny mecz rozegrano pomiędzy Nysą Kłaczyną a Płomieniem Dobromierz. Derby zgromadziły sporą rzeszę kibiców, którym, jak się okazało, zawodnicy dostarczyli sporą dawkę sportowych emocji.

Nysa Kłaczyna na swoim stadionie znacząco pokonała zespół z Dobromierza 7:3. Derby Gminy Dobromierz przez pierwsze 45 minut należały tylko do piłkarzy Nysy Kłaczyny, którzy zdążyli strzelić 4 gole. W drugiej połowie gra się wyrównała, a Płomień niebezpiecznie kontratakował, zdobywając 3 bramki. Nysa również trzykrotnie pokonała dobrze dysponowanego bramkarza Płomienia, dzięki któremu Dobromierz nie stracił więcej bramek.

Bramki strzelili: Andrzejewski Bartek (3), Andrzejewski Robert (2), Kępiński Tomek (2).