WIADOMOŚCI

„Nysa” Kłaczyna w A klasie

12.06.2012

Wielka feta klubu „Nysa” Kłaczyna - tak można podsumować ostatni mecz sezonu tej drużyny, która wygrywając ze Zrywem Łażany 5-0 (2-0) awansowała do A klasy.

Do 30 minuty Nysa nie mogła strzelić pierwszej bramki, aż w końcu sytuację wykorzystał Przemek Andrzejewski jeden z najlepszych zawodników w tym spotkaniu, który do przerwy zdobył dwa gole. Po przerwie Nysa w dalszym ciągu atakowała co przyniosło kolejne 3 bramki. Jedną bramkę zdobył Mariusz Rajca, zaś kolejne dwie strzelił Waldek Andrzejewski.

Tuż po zakończeniu spotkania zawodnicy wspólnie z kibicami szampanem uczcili, historyczny awans do A klasy. Jednocześnie drużna „Nysy” sprawiła znakomity prezent swojemu klubowi, ponieważ w tym roku obchodzi on swoje 60-lecie.