WIADOMOŚCI

Wygrana Nysy Kłaczyny

28.08.2012

Pierwsza wygrana Nysy Kłaczyny w A klasie z Victorią II Świebodzice. Już w pierwszej minucie Nysa powinna prowadzić po strzale Roberta Andrzejewskiego ale piłka trafiła w poprzeczkę. W pierwszej połowie jak i w całym meczu Nysa stworzyła więcej sytuacji do strzelenia bramki szkoda tylko, że nie umiała ich zamienić na celne strzały , wtedy grałoby się zdecydowanie lepiej.

Pierwszego gola dla Nysy z rzutu karnego zdobył Robert Andrzejewski, na 0:2 podwyższył strzałem zza pola karnego Waldemar Andrzejewski. W 90 minucie Świebodzice pokonały bramkarza Nysy i wynik nie uległ już zmianie.

Niestety w dalszym ciągu brakuje zawodników do gry dlatego wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w A klasie gorąco zapraszamy. Więcej informacji na www.ksnysaklaczyna.tnb.pl

Obecnie Nysa Kłaczyna zajmuje 8 lokatę w tabeli, zdobywając w 3 meczach 4 pkt. Kolejny mecz już 2 września br. na stadionie w Kłaczynie o godz. 17:00. Nysa podejmie Sudety Dziećmorowice. Zapraszamy do dopingu wszystkich kibiców.

Skład Nysy Kłaczyna: Dariusz Krynicki, Robert Kawiński, Norbert Babiarz, Adrian Babiarz, Łukasz Łysoń, Mariusz Rajca, Waldemar Andrzejewski, Przemysław Andrzejewski, Dawid Zadrożny, Tomasz Kępiński, Jacek Popiel, Robert Andrzejewski.