WIADOMOŚCI

Gratulacje dla Wicemistrzów Polski!

16.04.2013

14 kwietnia w Bytomiu rozegrano piłkarskie Finały Ogólnopolskie Halowej Polski w kategorii +16 Pro. W walce o tytuł Mistrza Polski zmierzyło się 10 reprezentacji wojewódzkich. W turnieju wystąpiła dobromierska drużyna "FC Rzeźnicy", reprezentując województwo dolnośląskie.

Nasza drużyna zajęła drugie miejsce, przegrywając jedynie w meczu finałowym z reprezentacją województwa pomorskiego."FC Rzeźnicy" swoją piłkarską przygodę rozpoczęli od wygrania Dobromierskiej Ligi Halowej, następnie wygrali etap wojewódzki w Sycowie, co dało im prawo reprezentowania województwa dolnośląskiego w Turnieju Ogólnopolskim w Bytomiu. Dodać należy, że "Królem Strzelców" finałowego turnieju został reprezentant naszej drużyny Tomasz Serweciński. Gratulujemy.