WIADOMOŚCI

Czwórbój lekkoatletyczny rozegrany

13.06.2013

12 czerwca na boiskach Zespołu Szkół w Roztoce rozegrano Trzeci Gminny Czwórbój Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych. Młodzi sportowcy konkurowali w następujących dyscyplinach sportowych: w biegu na 60 m, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal oraz biegach na 800 m - dziewczęta i 1200 m - chłopcy.

3. Kacper Kamiński

W łącznej klasyfikacji czwórboju zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Dobromierzu, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Gniewkowie, a trzecie Zespół Szkół w Roztoce. Organizatorami tegorocznej edycji czwórboju byli: GOKSiR w Dobromierzu oraz Zespół Szkół w Roztoce.

W rywalizacji całorocznej szkół w zawodach i turniejach sportowych pierwsze miejsce zajął Zespół Szkół w Roztoce (16 pkt), drugie miejsce Szkoła Podstawowa w Dobromierzu (13 pkt), trzecie Szkoła Podstawowa w Gniewkowie (12 pkt).