W dniach 16 - 17 czerwca br. na kompleksie boisk
sportowych Orlik w Roztoce odbył się II Charytatywny Turniej Piłki
Nożnej "Pomagamy Oliwce". Turniej był zorganizowany dla
roczników 2008 - 2009, łącznie przez dwa dni w turnieju zagrały 23
drużyny. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury Sportu i
Rekreacji w Dobromierzu, pod patronatem Wójta Gminy Dobromierz oraz
Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu.
Podczas turnieju odbyła się loteria fantowa, sprzedaż
ciasta oraz kiełbasek z grilla. W międzyczasie prowadzone było również
studio tatuażu, wystawa rękodzieła, a także prowadzona przez OSP
Roztoka mgiełka wodna. Organizatorzy przygotowali także strzelnicę
przy której każdy mógł spróbować swoich sił w strzelaniu do
rekinów, a także boisko do siatkonogi, gdzie każdy, kto chciał mógł
się sprawdzić w pojedynku "dwa na dwa". W trakcie trwania
turnieju odbyła się bitwa bramkarska pomiędzy bramkarzami drużyn
grających w turnieju, która odbyła się w sobotę oraz konkurencja
znana z ekstraklasowych boisk "Turbokozak", którą
przeprowadzono w niedzielę.
Oliwia choruję na wrodzoną wadę mózgu - agenezję
ciała modzelowatego, zespół zaburzeń ośrodkowej koordynacji
nerwowej oraz epilepsję.
Łączna kwota zebrana podczas Turnieju "Pomagamy
Oliwce" to 30 tysięcy, 11 złotych i 69 groszy, które zostały
przekazane na subkonto Oliwii. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby
wspomóc Oliwkę, prosimy o wpłatę na konto pod następującymi
danymi:
"Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą", Alior Bank S.A.:
4224 9000 0500 00460 07549 3994
tytułem: "3423 Orda Oliwia darowizna na pomoc i ochronę
zdrowia".
Z całego serca chcielibyśmy podziękować wszystkim
osobom oraz firmom, które w jakikolwiek sposób wspomogły organizację
Turnieju dla Oliwii, a byli to m.in.: Urząd Gminy Dobromierz, Gminny
Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Dobromierzu, Łukasz Citków,
Anna Mielnik, Firma "Jelenia Plast", Andrzej Kowalczyk -
Manufaktura Ceramiczna, Emil Mazurkiewicz, Daniel Mielnik - Wyższa
Szkoła Jazdy, Firma Mapei - Wojciech Brągiel, Usługi Leśne -
Edward Rajca, Usługi Brukarskie - Jeremiasz Zawadzki, Saller Polska -
Dominik Łysak, Jako Polska - Tomasz Mojsa, KGHM Zagłębie Lubin, Łukasz
Limberger, LZS Świdnica, Jerzy Ulbin, Marek Jaworski, Beata Polańska,
Agata Ślęzak, Aleksandra Luks, Krystian Ulbin, Stowarzyszenie
"Aktywni" Borów - Dzierzków, Klub Sportowy
"Karolina" Jaworzyna Śląska, Firma "Faurecia",
Przemysław Łupkowski oraz Pracownicy Metal Jawor, Unipap Strzegom,
Justyna Węgrowska, Stanisław Kałużny, Restauracja "Sokola
Rybka", Monika Piątek - Ościak, Albina Rajca - Drozd, Paweł
Drozd, Joanna Cendrowska, Małgorzata Zaręba - Zespół Szkół
Specjalnych w Strzegomiu, Anna i Mateusz Szymańscy, Adrianna
Szczepanik, Ewelina Ćwikła, Radio "RMF FM", Anna Wojtunik,
Łukasz i Magdalena Gajda, Irena Gostromczyk, Dominika i Paweł
Chmieliczek, Janina Skowron " Salon Fryzjerski Wenus",
Monika Kuźmińska, Koło Gospodyń Wiejskich w Dzierzkowie, Koło
Gospodyń Wiejskich w Gniewkowie, Mariola Osińska, Punkt Przedszkolny
w Roztoce, Punkt Przedszkolny w Dobromierzu, Mariusz Aniulik Firma
"Ameoli", Dawid Puć, Matka Polka Design, OSP Roztoka, OSP
Dobromierz, Rada Sołecka w Dzierzkowie, Łukasz i Zbigniew Patyccy,
Robert Matkowski, Tomasz Citków, Monika i Marek Janik, Kacper Babiak,
Art - Dach Grzegorz Walas, Waldemar Wojtowicz, Justyna Wojtowicz,
Grzegorz i Bożena Krzywania. Magdalena Baczmańska, Bożena Grzybek,
Klaudia Zawadzka, Jolanta Kowalska, Anna Skowron, Sklep Spożywczy
" Sab - Gran" w Gniewkowie, Miłosz Kudłacz, Składy
Handlowe, Welux Polska Sp.Z.O.O., Fakro Sp.Z.O.O., Raf - Dach Rafał
Kokoszko, Virtus Dach Lubin, Polskie Centrum Dachowe, Rot - Dach
Marzena Janiak, Art - Med Ewa i Jan Walukiewicz, R&D sc. PHU Rafał
Azikiewicz, Tymoteusz Zawadzki, Zawodnicy, Działacze i Sztab
Szkoleniowy Granit Roztoka, MIRJAN Natalia Olencka, Pensjonat Galery
Świebodzice, Klub Sportowy "MRKS Kuźnia"Jawor, Dolnośląśki
Związek Piłki Nożnej we Wrocławiu, Centrum Pucharowe Tomasz Meges,
"Fiku - Myku" Joanna Citków, Katarzyna Krzywania, Zofia
Bogdan, Barbara i Łukasz Dobrzańscy, Aurelia Kołpak, Aneta Ślęzak,
Elżbieta Grymuza, Irena Zając, Celina Chmielowska, Marta Krotosik -
Przewłocka, Grażyna Krotosik, Jadwiga i Ryszard Ryżewscy, Anna
Janik, Krystyna Hrankowska, Urszula Lipińska, Iwona Piwko - Danaj,
Krzysztof Szot, Tomasz Kowalski, Patryk Krzywania, Jędrzej Nitarski,
Łukasz Komarnicki, Aneta Szerszeń, Tomasz i Katarzyna Horodeccy,
Damian Danaj, Marcin Danaj, Alicja Czaja, Agata i Arkadiusz Pyda,
Marcin Szpilewski, Tomasz Jędryka, Mariusz Krupczak, Marcin Bałut,
Gracjan Perełka, Aleksander Dziopak, Kopalnia "Dolata"
Gniewków, Krzysztof Dziurla, Alina Gawęda, Wojciech i Anna Kubusiak,
Agnieszka Kucharczyk, Wojciech Umer, Artur Fryzel, Agnieszka Sokół,
Elwira Sokół, Tomasz Hałuszka, Małgorzata Hałuszka, Bartłomiej
Tomaszek, Grzegorz Łapiński, Igor Kozłowski, Skoda zlombol - Bartłomiej
i Teresa.
Serdecznie dziękujemy wszystkim współorganizatorom
oraz darczyńcom i jednocześnie przepraszamy wszystkich tych, których
nie wymieniliśmy w podziękowaniach, ale było Was tak dużo, co
przekroczyło Nasze oczekiwania, przez co nie jesteśmy w stanie Was
wszystkich wymienić.
Z całego serca serdecznie dziękujemy - Oliwia,
Karolina i Kamil Orda
|