9  

WIADOMOŚCI

Nysa Kłaczyna w finale Junior Cup

A A A

20.11.2018

  

14 listopada odbył się finał turnieju Tauron Energetyczny Junior Cup w Krakowie. Wśród 9 finałowych drużyn zagrali również piłkarze z rocznika 2011 z klubu Nysa Kłaczyna. Po 4 rozegranych meczach młodzi zawodnicy zdobyli 5 miejsce.

 

Grającym dzieciom, trenerowi i kibicom należą się wielkie brawa za zaangażowanie. Relacja z turnieju została wyemitowana m.in. w TVP3 Kraków, Panoramie czy w Wiadomościach. Dzięki temu o klubie Nysa Kłaczyna i Gminie Dobromierz usłyszeli widzowie z całej Polski.

Dodatkowo mali piłkarze przeżyli wspaniałe chwile z bramkarzem reprezentacji Polski i triumfatorem Ligi Mistrzów z FC Liverpool Jerzym Dudkiem. Były autografy, rozmowa, przybicie piątki itp.

W piątek, 15 listopada, dzięki uprzejmości przedstawiciela klubu Ekstraklasy - Cracovi Kraków, dzieci wraz z rodzinami nieodpłatnie mogły odwiedzić miejsca, które na co dzień nie są dostępne dla wszystkich. Zwiedzili m.in: galerię klubową, szatnie zawodników, siłownie, miejsca odnowy biologicznej, lożę VIP, stanowiska komentatorskie, murawę oraz mieli możliwość przebywania na ławce rezerwowych. Wszystko to z profesjonalnym przewodnikiem, który zainteresował historią klubu zarówno dzieci jak i dorosłych. Wisienką na torcie okazała się wymiana szalików klubowych Cracovi Kraków oraz Nysy Kłaczyna.

Więcej na profilu facebook Nysa Kłaczyna.

Przypominamy, że bezpłatne treningi odbywają dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki od godz. 16.30 do 18.00 w sali gimnastycznej w Dobromierzu. 

Zapraszamy! 

     

 

 

do góry  |