WIADOMOŚCI

Dzień Babci i Dziadka u Brzechwiaków 

A A A

31.01.2020

  

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązania, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze babcie i dziadkowie. 21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy - to Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Ta niecodzienna uroczystość w Szkole Podstawowej im. J. Brzechwy w Dobromierzu odbyła się 28stycznia 2020r. Zaproszeni goście licznie przybyli w mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt.

Dzieci przygotowały dla nich, pod okiem nauczycieli: A. Wójcik, B. Kargol, J. Werczyńskiej i K. Wiązek, spektakl pt. "Jasełka dla babci i dziadka - świeć gwiazdeczko mała". Były też występy wokalne, taneczne i recytatorskie. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów".

Zwieńczeniem tej pięknej uroczystości były prezenty oraz ogromny tort, który ze smakiem wszyscy degustowali.
Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości.

Jak jedna z sentencji głosi: "Serce jest bogactwem, którego się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiaruje" ( Gustaw Flaubert ).

Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy dużo zdrowia oraz długich lat życia.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   

 
   

do góry  |