WIADOMOŚCI

Dolnośląski Gryf 2020

A A A

02.10.2020

  

Pomimo pandemii koronawirusa i wielu problemów z jakimi musieli się zmierzyć dolnośląscy przedsiębiorcy, ruszyła 17. edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”.

 

Organizatorzy Konkursu: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Partner Merytoryczny firma PwC zapraszają do udziału w 17. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” – wyróżnienia towarzyszącego przemianom gospodarczym na Dolnym Śląsku, w ramach którego sukcesywnie nagradzane są przedsiębiorstwa i samorządy znacząco wpływające na wzrost atrakcyjności biznesowej naszego regionu.

W tym roku Organizatorzy wraz z partnerem Konkursu – firmą PwC przewidzieli osiem kategorii konkursowych.

  1. Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój

  2. Dolnośląski Produkt Roku

  3. Nagroda za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju

  4. Nagroda za sukces w biznesie dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych

  5. Nowoczesny pracodawca

  6. Lider transformacji biznesu

  7. Firma świadoma ekologicznie

  8. Nagroda dla samorządów wspierających biznes

Tradycyjnie o wysokim poziomie Konkursu decyduje skład Kapituły, której członkami są wybitni eksperci i specjaliści w takich dziedzinach jak: nauka, biznes i polityka – w tym rektorzy najważniejszych wrocławskich uczelni, przedstawiciele dolnośląskich samorządów oraz dyrektorzy, prezesi i właściciele najważniejszych przedsiębiorstw i instytucji Dolnego Śląska – odnoszący sukcesy nie tylko na rynku krajowym lecz także zagranicznym.

Ankiety konkursowe dostępne są w wersji online na stronie www.Gryfy.pl/ankiety/. Zgłoszenia można wypełniać w terminie do 3 października 2020 roku.

Organizatorzy Konkursu mają nadzieję, że 17. edycja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców i samorządów, a wyróżnione i nagrodzone firmy oraz instytucje staną się kolejnymi wizytówkami Dolnego Śląska.

Więcej informacji o Konkursie znajdziecie Państwo na stronie: www.Gryfy.pl oraz www.WroBiznes.pl 

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy (tel. +48 510 015 811, gryfy@zig.pl). 

do góry  |